Co dále vyrábíme?

Společnost Komandor se kromě vestavěných skříní zaměřuje i na jiné typy nábytku na míru. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout níže. Pokud byste cokoliv z tohoto sortimentu chtěli vyrobit, neváhejte se obrátit na nejbližšího autorizovaného dealera.

Dělící dveře

Mimo nábytku na míru dodáváme i interiérové dělící dveře. Ty jsou využívány jako praktické rozdělení větší místnosti na více částí bez nutnosti stavebních úprav.

Šatní systémy

Chcete si usnadnit ukládání oblečení a mít ho stále přehledně roztříděné? Pomůže vám v tom šatní systém na míru, který si u nás můžete nechat zhotovit.

Solitéry

Byt by vypadal v podstatě nezařízeně, kdyby se v něm nevyskytoval alespoň nějaký drobný nábytek. Solitérem je myšlena například malá skříňka či několik šuplíků na mnohé drobnosti.

Vestavěné skříně

Ať má zákazník jakékoliv požadavky, jsme schopni mu podle nich vyrobit vysoce kvalitní vestavěnou skříň. Tu samozřejmě také v termínu dodáme.

Předsíně a haly

Předsíň a hala neslouží pouze k ukládání bot a oblečení na ven, ale často jsou využívány jako úložiště sezónního oblečení. Aby to bylo možné, musí disponovat dostatečným úložným prostorem, který vám zajistí pouze skříně na míru.

Obývací pokoje

Asi hlavní reprezentativní místností v každém domě či bytě je obývací pokoj. Právě tam si zvete návštěvy a měl by podle toho i vypadat. Ve spolupráci s našimi designéry vám dokážeme vyrobit nábytek přímo pro tyto účely.

Knihovny

Jste člověk, který velmi rád čte knihy? Potom jistě potřebujete i kvalitní knihovnu. Tu vám můžeme zhotovit na míru tak, že vám bude zabírat minimum prostoru v místnosti a ještě bude velmi pěkně vypadat.

Dětské pokoje

V dětském pokoji by mělo být vše zařízeno prakticky a zároveň tak, aby nábytek dítěti vydržel i v pozdějších letech. Vybírejte proto uvážlivě, nebo si nechte poradit od našich designérů.

Pracovny

Čím byste si měli vybavit pracovnu? Základem je stůl, vyhovující přesně vašim požadavkům na rozměry a počet úložných prostor. Dále pak skříň na dokumenty, které tím pádem budete mít stále po ruce.

Ložnice

Máte nějakou představu o vaší ložnici, ale žádný ze sériově vyráběného nábytku se vám nelíbí? Obraťte se na nás a my vám vyrobíme ložnici přímo na míru.

Podkroví

Máte podkroví, ale není zařízeno jako obytné? Využijte ho jako úložný prostor pro málo používané věci. Ukládání vám mohou snadnit skříně přímo na míru se speciálními šikmými dveřmi.

Šatny

Šatna je velmi šikovná místnost, ve které máte přehledně uložené oblečení a nezaplňujete tak zbytečně ložnici. Pokud jí vybavíte vhodným nábytkem na míru, tak si ji nebudete moci vynachválit.

Výplně

Dvířka skříní nemusí být pouze plná a lze je doplnit i různými typy výplní. Nejoblíbenějšími jsou akrylátová skla, ratan či jiné druhy provázkových a dalších výpletů.

Korpusy

Výběr materiálu korpusu je pro mnohé velmi složitý úkol. Je totiž na výběr ze dvou možností, z nichž jedna je lepší než druhá. Tou první je dřevěná dýha a tou druhou vysoce kvalitní lamino, u kterého si můžete zvolit z více než sedmdesáti různých dekorů.

Rámy

Rámy si můžete zvolit buďto z tvárného hliníku nebo velmi odolné ušlechtilé oceli. Tento výběr je čistě na vašem vkusu a požadavcích na odolnost.

Doplňky

Mezi námi nabízenými doplňky můžete najít například mnohé drátěné programy nebo výsuvné tyče na oblečení. Díky nim se zvýší efektivita ukládání věcí do všech skříní.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nejbližšího autorizovaného dealera nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.