Jak si představit vestavěnou skříň?

Oproti běžným skříním lze u vestavěných skříní zmínit hned několik výhod. Zejména je to možnost využití i míst, do kterých nejde běžná skříň vůbec umístit. Máme na mysli zejména místnosti s vysokými stropy, kde chceme využít celou výšku, dále pak prostory s jinými atypickými rozměry a úhly. Toto je důležité zejména u starších domů a bytů, kde se na přesnost příliš nehledělo, a vyrobením pravoúhlé skříně by vznikaly ošklivé mezery. Pokud si ji objednáte u společnosti Komandor, máte záruku profesionálního jednání a rychlého dodání v té nejvyšší možné kvalitě.

Inspiraci můžete získat v naší bohaté fotogalerii

Abyste věděli, co můžete ve své objednávce požadovat, podívejte se do naší široké fotogalerie. V ní jsou umístěné kromě samotných návrhů vestavěných skříní i jejich přesné cenové kalkulace. Díky nim můžete mít i představu o ceně vámi požadovaného řešení.

Není žádným tajemstvím, že jen těžko si mezi zobrazenými skříněmi najdete takovou, která plně vyhovuje vašim požadavkům. S touto variantou počítáme a nabízíme vám možnost nechat si zdarma vyhotovit grafický návrh vaší představy spolu s nezávaznou cenovou kalkulací.

Vestavěné skříně

V nabídce velkých obchodních domů můžete narazit na mnoho skříní, které si takzvaně po prkýnkách přivezete a doma smontujete. Toto řešení je sice poměrně levné, ale nikdy nebude zcela přesně vyhovovat vašim představám. To dokáží pouze skříně vestavěné, které jsou vyráběny přesně na míru dle vašich požadavků a lze jimi vyplnit i jinak nevyužité prostory.

Vestavěné skříně najdou uplatnění především v malých místnostech, kde by běžná skříň pouze zabírala volné místo a ani zdaleka by nevytvořila tolik úložných prostor. Tyto malé místnosti lze pak ještě například opticky zvětšit díky zrcadlům a jiným vhodně vybraným doplňkům.

Skrýt či přiznat skříň v místnosti?

Toto rozhodnutí je velmi závislé na využití místnosti. Pokud se skříň nachází v úzké chodbě, tak by její přiznané řešení působilo více méně rušivě. Proto je spíše využíváno skříní skrytých, které tolik opticky nezmenší prostor. Naopak v reprezentativních místnostech je nutné skříň přiznat. Prostory by jinak působily velmi stroze a jistě byste se v nich i vy sami necítili příliš dobře.

Mimo profesionálních truhlářů, kteří budou vaší objednávku přímo dokončovat, spolupracujeme i se špičkovými designéry. S nimi se můžete poradit ohledně estetické stránky skříně. Můžete s nimi konzultovat materiály výplní, materiály doplňků a jednoduše všechno, co nakonec přispěje k mnohem lépe vypadající skříni, která bude ozdobou vaší místnosti.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nejbližšího autorizovaného dealera nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.